درباره ما

علم ساختمان کار خود را از سال 1402 با تیمی کوچک شروع کرد و همیشه سعی داشته به شکل گیری، رشد و توسعه کسب و کار های اینترنتی کمک کند. حالا و بعد از تلاش اعضای تیم علم ساختمان در این سال‌ ها، اینجا به یکی از حرفه ای ترین و تخصصی ترین وبسایت ها در زمینه ساختمان، تولید محتوا و آموزشی تبدیل شده است. وبسایت علم ساختمان به زودی به چهار زبان زنده جهان (فارسی، عربی، ترکی استانبولی و انگلیسی) فعالیت خواهد کرد.

 

علم ساختمان می‌خواهد روزی مرجع آموزشی تمام ایرانیان در زمینهٔ رشد و توسعهٔ فردی، کسب‌وکار و موفقیت باشد و حرفه‌ای‌ترین مقالات روز دنیا را در اختیار مخاطبانش قرار بدهد.

البته این حرفه‌ای بودن صرفا به معنای انتشار مقالات تخصصی نیست، بلکه مقالات عمومی و در عین حال کاربردی نیز با شیوه و نوشتاری کاملا حرفه‌ای در دسترس همگان قرار می‌گیرد تا هر فردی بتواند بسته به نیاز آموزشی خود از آن بهره بگیرد.

رسانهٔ آموزشی آنلاین «علم ساختمان» قصد دارد همان نردبان «توانستن‌ها» باشد. چراغ ارزشمند دانش و تجربه‌ای که آگاهی و توانمندی را به رایگان به مخاطبانش هدیه می‌دهد.

هدف علم ساختمان گردآوری گنجینه‌ای از مقالات ارزشمند و غنی‌سازی محتوای فاخر فارسی در دنیای وب است. علم ساختمان روایتی ساده‌ و جذاب برای آموزش پیچیده‌ترین مسائل روز دنیاست، که می‌خواهد در آموزش هر ایرانی سهمی داشته باشد.